Elementy Twojego karnisza:

{{ productElement.nazwa }} (docięcie do {{ productElement.docieta|number:2 }} cm) Profil gięty Profil zakończony lukami Łuk Lewy Łuk Prawy (dokładne wymiary) (dokładne wymiary)

{{productElement.ilosc}} x {{productElement.data.cena+productElement.addPriceShowOnly | currency}} {{productElement.title=='Maskownica'?'/mb':'/szt'}} {{(productElement.data.cena+productElement.addPriceShowOnly)*productElement.ilosc | currency}}
+ Zawiera przedłużke
{{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'name']) }}
{{productElement.ilosc}} x {{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'cena']) }} zł /szt {{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'cena']) * productElement.ilosc }} zł
Produkt ID: {{productElement.data.id}}
cena new: {{productElement.data.cena22 | currency}}/szt.

{{productElement.opis}}

Karnisze metalowe z końcówką Inspire o całkowitej długości 130cm w cenie 116.37 PLN. W skład zestawu wchodzą dwie końcówki Inspire , krótkie czarne wsporniki, rurki metalowe o całkowitej długości 120,00cm oraz kółko z żabką x 12 sztuk.

Wspornik krótki do rur i profili aluminiowych o średnicy 19 mm został stworzony specjalnie dla wnętrz, w których firanka musi być blisko ramy okiennej. Długość tego wspornika wynosi 5,8 cm, a po zamontowaniu szyn lub rur odległość od ściany wynosi 3,3 cm. Do zamocowania wspornika służą trzy dołączone kołki rozporowe. Krótkie karnisze ze ściennymi uchwytami są idealne dla okien, które nie posiadają długiego parapetu ani grzejnika, które wymagałyby odsunięcia zasłon od ściany okiennej. Taka konstrukcja nie zabiera optycznie przestrzeni w pomieszczeniu, w którym są zawieszone zasłony. Krótkie pojedyncze wsporniki zapewniają wytrzymałość, a bogaty wybór końcówek, rur i kółek z żabkami pozwala na eleganckie dopasowanie do wystroju wnętrza. Nasz sklep oferuje pełen asortyment, włączając w to najmniejsze elementy karnisza. Można wybrać nie tylko dokładną długość, ale także styl zakończeń i liczbę kółek z żabkami, aby zakupić tylko niezbędne elementy.

Cechy karniszy krótkich

Dopasuj swoje wnętrze do współczesnych trendów za pomocą naszego karnisza pojedynczego ściennego z tradycyjnymi rurami wykonanego ze stali nierdzewnej. Jego nowoczesny wygląd i połyskująca faktura dodadzą elegancji i stylu każdemu pomieszczeniu.

Ten karnisz pozwala na zawieszenie zasłon w bardzo bliskiej odległości od ściany. Rurka karnisza umieszczona zaledwie 3,3 cm od ściany daje idealne przyleganie zasłon, tworząc schludny i uporządkowany wygląd.

Możliwości zawieszenia firany lub zasłony na tym karniszu są różnorodne. Możesz wybrać zawieszenie bezpośrednio na rurce, dodając minimalistycznego uroku, lub skorzystać z kółek z żabką lub agrafki, aby uzyskać bardziej tradycyjny wygląd.

Wsporniki tego karnisza posiadają solidny system montażu na 3 kołki rozporowe, które są dołączone w zestawie wraz z wkrętami. Ich masywna, metalowa podstawa o całkowitej średnicy 5,4 cm gwarantuje trwałe i stabilne zamocowanie do ściany, zapewniając pewność, że twój karnisz będzie stał mocno i pewnie.

Stal nierdzewna tego karnisza to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność i minimalizm. Jego połyskująca powierzchnia odbija światło, dodając przestrzeni blasku i subtelności. Dodaj odrobinę luksusu i wyjątkowego designu do swojego otoczenia dzięki temu karniszowi z eleganckiej stali nierdzewnej.Jeśli jednak ten rodzaj  nie będzie Ci odpowiadał zapraszamy do przejrzenia działów karnisze podwójne oraz karnisze sufitowe.

Końcówka Inspire

Końcówka karnisza Inspire w kolorze satyna/czarny o oryginalnym wzornictwie, doda niepowtarzalnego uroku Twojemu wnętrzu. Wykonana w całości z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie. Końcówka wydłuż karnisz o około 5 cm. Całkowita długość końcówki 8 cm.

Montaż karnisza

Łączenie karnisza dłuższego od 240cm

Instrukcja montażu Karnisza

Instrukcja montażu dla Karnisz Pojedynczy prosty ścienny krótki Ø19 Inspire

Przystępując do montażu musimy skompletować niezbędne narzędzia, jakie przydadzą się nam w trakcie pracy. Z pewnością nie powinno wśród nich zabraknąć miarki oraz ołówka, za pomocą których ustalimy miejsca montażu wsporników karnisza. Niezbędne okażą się także: wiertarka, śrubokręt.
Zaczynamy od ustalenia odległości pomiędzy górną krawędzią okna a sufitem. W przypadku karniszy drążkowych powinniśmy trzymać się połowy tej odległości, ewentualnie montujemy ponad połową tej odległości, np. w przypadku w niskich pomieszczeń, które chcemy optycznie powiększyć długimi zasłonami. Zachowanie właściwych odległości jest niezbędne dla swobodnego otwierania okna, więc karnisz nie może znajdować się tuż nad oknem.
Montaż rozpoczynamy od zaznaczenia miejsc, w których będziemy przykręcać wspornik pojedynczy prosty ścienny krótki .
Następnie w wyznaczonych wcześniej miejscach wiercimy otwory montażowe.
Za pomocą kołków montażowych montujemy podstawę wspornika. Aby nasz wspornik był całkowicie stabilne odradzamy montaż na mniejszą ilość kołków rozporowych niż ilość otworów w podstawie.
Z ramienia wykręcamy metalowe blokady - nie będą potrzebne do montażu tego typu karnisza
We wgłębienie wspornika wsuwamy znajdujący się w zestawie plastikowy element w kształcie litery „U”, a następnie montujemy go we wskazany sposób, następnie w miejsce zaznaczone strzałką wciskamy zaślepkę maskującą otwór montażowy.
Montujemy maskownicę oraz ramię wspornika pojedynczy prosty ścienny krótki
W przygotowanym ramieniu wspornika umieszczamy rurę "na wcisk".

W zestawie Karnisz Pojedynczy prosty ścienny krótki Ø19 Inspire otrzymają Państwo zafoliowane rury o długości 120,00 cm. Przed zamocowaniem ich na ramionach wspornika pojedynczy prosty ścienny krótki należy usunąć folię ochronną.

Do zestawu dołączone są kółko z żabką w ilości 12 szt.

Kółko z żabką wsuwamy na rurę. Po montażu karnisza możemy umieścić firany za pomocą żabek.

Na końce rury wsuwamy zakończenie karnisza Inspire i blokujemy śrubką za pomocą dołączonego do zestawu kluczyka imbusowego.

Pytania i odpowiedzi

Jak połączyć bardzo długie karnisze metalowe?

Zamawiając karnisz dłuższy niż 240 cm automatycznie zostanie on podzielony na proporcjonalne odcinki. System zamawiania doda nam również do zestawu odpowiedni łącznik do rur karniszy. Łącznik wygląda jak metalowa blaszka uformowana w walec. Łącznik należy włożyć po połowie do środka rur które chcemy połączyć. Łącznik działa na zasadzie rozporowej więc aby włożyć do do rur należy użyć trochę siły, w razie problemów sugerujemy użycia kombinerek. W miejscu łączenia należy zamontować wspornik aby podtrzymać konstrukcje i zasłonić miejsce łączenia.

Jakich kołków należy użyć do montażu karniszy metalowych?

Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe o średnicy 6mm (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Jeśli zaistnieje potrzeba zamontowania karnisza do płyty karton - gipsowej należy użyć kołków odpowiednich do tego materiału.

Pełne wymiary karnisza:

  • Całkowita długość karnisza: -- cm
  • Długość rur: -- cm
  • Końcówki przedłużają o: 2 x -- cm
  • Długość wspornika: -- cm -- cm
  • Odległość rur od ściany: -- cm
  • Odległość rur od sufitu: -- cm

Porady montażowe

Instrukcja Montażu PDF

Zobacz jak nas oceniają:

Opinie klientów:

Ocena: 4.0 / Ilość opinii: 1
Brak opinii.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.
Ocen produkt
Zdjęcia: