Czarne karnisze

Rozmiar:

Czerń we wnętrzu to kolor występujący zazwyczaj w postaci detali takich jak lampy, ceramika użytkowa i ozdobna, czy poduszki.
Dodatki takie najlepiej sprawdzają  się w obszernych, dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Dodatki mocno kontrastujące z kolorami ścian to propozycja dla ludzi odważnych i pewnych siebie, lubiących eksperymenty. Pragniemy przedstawić propozycję czarnych karniszy jako dodatek do białych lub pastelowych wnętrz. Ciekawe wzory dostępne w tej kolorystyce jak i możliwość połączenia z innymi kolorami daje nam bardzo dużą gamę aranżacji.
W naszej ofercie możemy podzielić na karnisze ścienne w tym: 

czarne karnisze apartamentowe pojedyncze, czarne karnisze apartamentowe podwójne, czarne karnisze apartamentowe potrójne, czarne karnisze metalowe pojedyncze, czarne karnisze metalowe podwójne, czarne karnisze przesuwne pojedyncze, czarne karnisze przesuwne podwójne, karnisze czarne Prestige, karnisze czarne hybrydowe ścienne

oraz karnisze sufitowe:
czarne karnisze apartamentowe sufitowe pojedyncze, czarne karnisze sufitowe apartamentowe podwójne, czarne karnisze sufitowe pojedyncze, czarne karnisze sufitowe podwójne, czarne karnisze przesuwne sufitowe pojedyncze, czarne karnisze przesuwne sufitowe podwójne, czarne szyny sufitowe aluminiowe, karnisze czarne hybrydowe sufitowe
Aby łatwo było porównać ceny karniszy podzieliliśmy również czarne karnisze na długości: 120cm,140cm, 160cm, 180cm, 200cm, 240cm, 250cm, 260cm, 280cm, 300cm, 320cm, 340cm, 360cm, 380cm, 400cm, 440cm, 460cm, 500cm, 600cm.

czarne apartamentowe

Czarne karnisze apartamentowe pojedyncze 


Czarne karnisze apartamentowe podwójne


Czarne karnisze apartamentowe potrójne


Czarne karnisze apartamentowe sufitowe pojedyncze


Czarne karnisze sufitowe apartamentowe podwójne


karnisze czarne rurowe

Czarne karnisze metalowe pojedyncze


Czarne karnisze metalowe podwójne


Czarne karnisze sufitowe pojedyncze


Czarne karnisze sufitowe podwójne


przesuwne

Czarne karnisze przesuwne pojedyncze


Czarne karnisze przesuwne podwójne


Czarne karnisze przesuwne sufitowe pojedyncze


Czarne karnisze przesuwne sufitowe podwójne


Czarne szyny sufitowe aluminiowe


Karnisze czarne Prestige


To masywny profil aluminiowy o wysokości 8cm i nowoczesne końcówki. Możemy je zamontować zarówno do ściany jak i do sufitu. Karnisze Prestige proponujemy w kolorze czarnym matowym.

Karnisze czarne hybrydowe ścienne


Karnisze czarne typu rura / profil czyli tzn. hybrydowe to połączenie karnisza rurowego i przesuwnego. Dzięki zastosowaniu profili możemy przesuwać po nich zasłony po całej długości karnisza.

Karnisze czarne hybrydowe sufitowe


Karnisze czarne typu rura / profil czyli tzn. hybrydowe to połączenie karnisza rurowego i przesuwnego. Dzięki zastosowaniu profili możemy przesuwać po nich zasłony po całej długości karnisza. Karnisz podwójny sufitowy na wsporniku prostym daje nam możliwość zawieszenia zasłon i firan w dowolnej odległości od okna. Rurka po zamontowaniu znajduje się w odległości 5.80 cm od sufitu.

Pytania i odpowiedzi

Do jakich wnętrz pasują czarne karnisze?

Czarne karnisze mogą być idealnym wyborem dla nowoczesnych, eleganckich wnętrz. Pasują do wnętrz utrzymanych w stonowanych, ciemnych kolorach, takich jak czerń, granat czy szarość. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach o dużej przestrzeni, jak i tych nieco bardziej kompaktowych, dodając im elegancji i charakteru. Czarne karnisze dodadzą pomieszczeniu elegancji i szyku. Ostateczny wybór koloru karniszy zależy od indywidualnych preferencji i stylu wnętrza. Ważne jest, aby karnisze współgrały z pozostałymi elementami wyposażenia i dodawały pomieszczeniu charakteru.

Czarne karnisze rurowe czy szynowe?

Karnisze czarne możemy podzielić na klasyczne karnisze rurowe oparte na metalowych lub drewnianych rurach i karnisze szynowe. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy a w zasadzie nadaje się do innych rodzai zasłon.
Karnisze rurowe są idealne do wieszania firan zawierających przelotki lub z wszytymi "uszami".
Szynowe są mocowania wsporników od góry profilu oraz zastosowanie szyny umożliwia przesuwanie zawieszonych firan i zasłon na całej długości karnisza bez blokowania przez wsporniki.
Opcją pośrednią są karnisze hybrydowe czyli takie w których występuje jedna rura i jeden profil. Możemy na nich zawiesić przykładowo firanę na ślizgach z możliwością przesuwania po całej długości karnisza oraz zasłonę na przelotkach.

Karnisze w kolorze czarnym podwójne czy pojedyncze?

Karnisze w naszych domach dzielimy w zależności od ilości rur czy profili. Zazwyczaj są to produkty jedno lub dwu profilowe. Jednoprofilowe stosujemy gdy nie potrzebujemy montować dwóch warstw materiału gdyż okno ma na przykład zamontowaną roletę. Karnisze podwójne stosujemy w przypadku gdy chcemy powiesić zasłonę i firanę.

Jak długie czarne karnisze wysyłamy?

Karnisze możemy wysłać do długości 300cm w jednym odcinku.  Czarne karnisze i szyny wysyłane są w naszym sklepie zewnętrznymi firmami kurierskimi. Pakowane są w specjalnie przygotowywane dla naszej firmy opakowania z tektury litej o grubości ścianki 4mm. Dzięki temu produkty dostarczane są w formie nienaruszonej. Wszystkie potrzebne akcesoria do montażu szyn są również dołączone do paczki i oddzielone przekładkami z gąbki technicznej.
W każdym momencie od złożenia zamówienia możemy sprawdzić aktualny status zamówienia przez wpisanie jego kodu w pole "SPRAWDŹ CO Z TWOIM ZAMÓWIENIEM". Pole znajduje się w prawym górnym rogu naszego sklepu.

Do jakich zasłon pasują czarne karnisze?

Czarne karnisze to dość uniwersalne rozwiązanie, sprawdzą się jako element ozdobny w przypadku jasnych zasłon, ale z doświadczenia stwierdzam że najlepiej wyglądają przy zawieszeniu ciemnych długich materiałów.