Szyny sufitowe aluminiowe czy PCV?

W odpowiedzi na częste pytania klientów przedstawiamy porównanie cech szyn aluminiowych i PCV.  

Szyny sufitowe PCV Szyny aluminiowe
+ Możliwość zamontowania maskownicy - Brak możliwości przyczepienia maskownicy do szyn
+

Szyny sufitowe są łączone dla długości powyżej 240cm specjalnym łącznikiem  umożliwia przesuwanie zawieszonych firan i zasłon na całej długości karnisza nie zależnie od jego długości.

+

System mocowania profilu od dołu wspornika  umożliwia przesuwanie zawieszonych firan i zasłon na całej długości karnisza nie zależnie od jego długości.

+ Jeśli zamówiona szyna wyda się za długa istnieje możliwość samodzielnego docięcia jej do wybranej długości. - Cięcie profili aluminiowych jest bardzo problematyczne i nie zalecamy wykonować tego ręczną piłką.
- Przypięcie firan i zasłon trzeba wykonywać na drabince lub podwyszszeniu, nie ma możliwości łatwego ściągnięcia szyn. +

Szynę aluminiową łatwo w razie potrzeby (np. malowania ściany czy sufitu) ściągnąć w całości

- Szerokość szyn to około 30mm (pojedyńczych) i jest ona większa od szyn aluminiowych. + Szerokość szyn to około 20mm (pojedyńczych) i jest ona mniejsza od szyn plastikowych.
- Brak możliwości montażu zasłon z flexami. + Nadają się do montażu zasłon z flexami.

W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno szyny sufitowe PCV wraz z szeroką gamą maskownic  jak i szyny aluminiowe. Do każdej z grup produktów oferujemy szeroką gamę dodatków tj. Łuki narożne, ślizgi, łaczniki itp.

Opinie klientów:

Ocena: 4.00 / Ilość opinii: 5
wartościowy artykuł, dzięki.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.
Ocen produkt
Zdjęcia: