Szyny sufitowe PCV

Szyny sufitowe  wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego PVC, gwarantującego trwałość koloru, ciche i płynne przesuwanie tkanin. Najważnejszą cechą tego rozwiązania jest kompaktowy wymiar samej szyny PCV, która zmieści się nawet tam, gdzie przestrzeń pomiędzy oknem a sufitem jest niewielka lub nie ma jej wcale. Szyny plastikowe nie wymagają stosowania masywnych wsporników, ani dodatkowych wzmocnień, dzięki czemu są lekkie zarówno wizualnie, jak i faktycznie. Sprawdzają się również w pomieszczeniach, w których sufity wyłożone są płytami gipsowo-kartonowymi, które mogłyby nie utrzymać obciążenia powodowanego przez karnisz. 

Szyny sufitowe oferujemy w dowolnych długościach, w dwóch opcjach: szyny z maskownicą oraz szyny bez maskownicy oraz z możliwością zastosowania łuków. To pozwala dopasować konkretny model do własnych potrzeb oraz warunków, w których będą użytkowane.  Montaż maskownicy o wysokości 5cm, pozwala całkowicie zakryć szynę wraz z żabkami.
Minimalistyczny wygląd szyn  sprawia, że każde wnętrze zarówno w domu, jak i w biurze, może nabrać nowoczesnego charakteru.
Zapraszamy do oberzenia krótkiego filmu prezentującegu jak zamontować prostą szynę.

szyna na sufitszyna sufitowa pcvkolory maskownicProponujemy również szyny z łukami - rozwiązanie to daje możliwość zamontowania konstrukcji w narożnikach: wewnętrznych lub zewnętrznych. Łuki dają nam również możliwość przygotowania szyn tak, aby zasłona montowana na suficie dotykała ściany okiennej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zasłonić okna tak, aby po bokach nie występowały prześwity.

Szyny można łączyć ze sobą w różne kształty co pozwala sprostać  najtrudniejszym rozwiązaniom architektonicznym. Pomocne przy tym są dodatkowe elementy dostępne w sprzedaży, takie jak: szyny proste, łuki przelotowe zewnętrzne i wewnętrzne, listwy osłonowe (tzw. maskownice) oraz i inne drobniejsze elementy.

Wybierz wspornik:
Loading...

Oceń tą podstronę:

Loading...