Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki. Koszt przesyłki jest ważny w momencie złożenia zamówienia. Zamówiony towar dostarczany jest kurierem UPS.

Koszty wysyłki karniszy kurierem

Płatność przy odbiorze: 27,00 zł.
Płatność z góry: 22,00 zł.


Koszty wysyłki akcesorii karniszy
(drobne akcesoria w tym: spirale, uchwyty do upinania firan i zasłon, gałki do upinania firan, haczyki metalowe do firan, itp.; nie dotyczy rur karniszy). Najdłuższy produkt nie może przekraczać długości 50cm.

Płatność przy odbiorze: 14,00 zł.
Płatność z góry: 12,00 zł.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie sklepu (42-290 Blachownia ul.Starowiejska 195A). Sklep Moje-karnisze.pl poinformuje klienta telefonicznie o dostępności towaru w miejscu odbioru.

UWAGA!
W przypadku zamówienia towarów o wartości powyżej 450 zł, przy płatności z góry na konto sklepu, koszty przesyłki pokrywa sklep Moje-karnisze.pl.
Koszty transportu nie obejmują wniesienia towaru (promocyjny koszt wysyłki nie dotyczy wysyłek zagranicznych).

WYSYŁKA ZAGRANICZNA I JEJ KOSZTY

Sklep Moje-karnisze.pl realizuje wysyłki zagraniczne na teren krajów Unii Europejskiej. (Są to państwa:  Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy).
Sprzedaż towarów odbywa się na terytorium Polski, a płatność przyjmowana jest tylko w złotych polskich.

Koszt wysyłki do wyżej wymienionych krajów wynosi 180 zł. Jedyny możliwy rodzaj płatności przy wysyłkach zagranicznych, to płatność przelewem, z góry, na konto sklepu.

Więcej informacji o wysyłkach zagranicznych