Szyny sufitowe

to nowoczesna alternatywa dla karnisza. Dają nam możliwość na dyskretną aranżację okna poprzez montaż bezpośrednio do sufitu. Nasz sklep daje możliwość na idealne dopasowanie szyn do wymiarów i rodzajów sufitów, nawet w przypadku rozwiązań narożnych.

szyny sufitowe aluminiowe

Aluminiowa szyna sufitowa

stanowi bardzo dyskretne rozwiązanie. Profile aluminiowe w kolorze białym lub czarnym przylegają praktycznie do sufitu i odstają od niego o kilka milimetrów. Do przesuwania zasłon możemy zastosować ślizgi z żabkami lub agrafkami dzięki którym w łatwy i cichy sposób możemy przesuwać materiał niezależnie od długości konstrukcji. Szyny aluminiowe nadają się również do zasłon z systemem wave.
Wsporniki do szyn są wyposażone w system "Click" dzięki któremu możemy ściągnąć i zakładać całą szynę wraz z żabkami i firanami bez demontowania wsporników.
Do konstrukcji możemy zastosować również szyny łukowe dzięki czemu mamy możliwość stworzyć ciekawe aranżację w oknach narożnych czy wykuszowych.

Szyny sufitowe PCV

to uniwersalne i popularne rozwiązanie stanowiące tańszą alternatywę do karniszy. Szyny sufitowe pojedyncze jak i podwójne oferujemy w dowolnych długościach, w dwóch opcjach: szyny z maskownicą oraz szyny bez maskownicy. Istnieje również możliwość zastosowania łuków narożnych jak i zakończeniowych. Przesuwanie zasłon i firan zaczepionych o plastikowe ślizgi z żabką lub agrafką jest ciche i płynne.

Sortuj według:
Wybierz kolor:
Wybierz wspornik Szyny sufitowe aluminiowe: