Karnisz aluminiowy

Karnisze aluminiowe to rozwiązanie opatre o lekkie profile wewnątrz których
poruszają się ślizgi z żabką lub agrawką. Rozwiązanie to można zastosować w szynach sufitowych jak 
i w karniszach ściennych pojedyńczych lub podwójnych. 
Podstawową zaletą karniszy aluminiowych jest możliwość przesuwania ślizgu po całej długości karnisza
również pod wspornikami i miejscami gdzie profile są łączone. 
Na krótkim filmie przedstawiamy różnice między karniszami rurowymi a aluminiowymi>>
Przedstawimy kilka podstawowych karniszy z tej kategorii  w naszym sklepie:

Karnisze aluminiowe fi 19mm.

Karnisze przesuwne o profilu Ø19 montowane na ściane to nowe rozwiązane oparte na profilach aluminiowych. Najważniejszą cechą tych karniszy to możliwość przesuwania ślizgu z żabką lub agrafką pod wspornikiem dzięki czemu możemy przesuwać ślizgi po całej długości karniszu. Szeroka gama zakończeń daje nam możliwość wkomponować karnisze w każde wnętrze , elementy wykończenia z motywami florystycznymi, geometrycznymi i ozdobami kryształowymi idealnie nadaje się do wnętrz stylizowanych na stare lub rustykalne a zakończenia z kryształami lub motywami geometrycznymi są idealne do nowoczesnych aranżacji. W naszej ofercie znajdują się karnisze aluminiowe zarówno pojedyncze jak i podwójne w kolorach: satyna, stal nierdzewna, czarny, biały oraz mosiądz antyczny.

Karnisze apartamentowe aluminiowe

Karnisze apartamentowe - Square Line to nowoczesna oferta do pomieszczeń gdzie karnisz ma pełnić funkcję użytkową i ozdobną. Proponyjemy tą serię zarówno do mieszkań jak i domów jednorodzinnych. Dzięki zastosowaniu praktycznie niezauważalnych łączników możemy stworzyć konstrukcję długości kilku a nawet kilkunastu metrów z możliwością przesuwnia firan i zasłon po całej długości profili. Do narożnych okien proponujemy profile wygięte w łuk dzięki którym możemy przesuwać firany i zasłony w karniszach o kącie 90 stopni.
Produkt proponujemy w trzech kolorach: aluminium szczotkowane, biały połysk i czarny. Bogaty i ciekawy zestaw końcówek karnisza daje nam możliwość doprania ciekawego zakończenia na pierwszy jak i drugi profil. Nasz sklep pozwala na pełną konfigurację karnisza, daje możliwość dobrania odpowiedniej długości szyn, rodzaju i koloru końcówki wspornika oraz ślizgu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaprojektować konstrukcję dokładnie dopasowaną do naszych gustów i potrzeb.

Szyny aluminiowe