Karnisze sufitowe szynowe

Przedstawimy ofertę na proponowane przez nasz sklep karnisze szynowe sufitowe. Produkty charakteryzują się tym że zamiast kółek z żabkami na metalowej rurze zawierają ślizgi z żabkami lub agrafkami poruszające się wewnątrz aluminiowego profilu. Rozwiązanie to powoduje że karnisze są lżejsze, bardziej wytrzymałe a najważniejszym atutem jest możliwość przesuwania ślizgu pod wspornikiem. Dzięki czemu możemy tworzyć karnisze o nieograniczonej długości w których przesuwamy zasłone i firanę z jednego końca karnisza na drugi.
Karnisze szunowe w naszym sklepie możemy podzielić na dwie główne kategorie w zależności od rodzaju profili: karnisze apartamentowe sufitowe i karnisze szynowe fi19 sufitowe.

Karnisze apartamentowe sufitowe

Karnisze apartamentowe montowane do sufitu występują w wariancie jednoszynowym i dwuszynowym w trzech kolorach: czarny matowy, biały błyszczący i aluminium szczotkowane. Karnisze posiadają bardzo szeroką gamę końcówek a możliwość kombinacji kolorystycznych powduje że można zaprojektować praktycznie nieskończoną ilość ciekawych wzorów. Przy długościach przekraczających 240 cm – karnisz składać się będzie z 2 profili połączonych specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. Łączniki umożliwiają bezproblemowy przesuw firany/zasłony przez łączenie. Łącznik nie jest widoczny.

Szynowe sufitowe LM

Szyny sufitowe

Eleganckie, proste w montażu i obsłudze podwójne szyny sufitowe z maskownicą to doskonała alternatywa dla klasycznego karnisza. Produkt kierowane do szerokiego grona klientów – osób prywatnych, a także przedsiębiorców szukających funkcjonalnego i taniego rozwiązania dla swojej firmy lub do biura.

Karnisze szynowe sufitowe 19mm

Karnisze szynowe sufitowe 19mm

Karnisze szynowe montowane do sufitu występują w wariancie jednotorowe i dwutorowe w pięciu kolorach: czarny matowy, biały błyszczący,stal nierdzewna, mosiądz i satyna. Karnisze posiadają bardzo szeroką gamę końcówek a możliwość kombinacji kolorystycznych powduje że można zaprojektować praktycznie nieskończoną ilość ciekawych wzorów. Przy długościach przekraczających 240 cm – karnisz składać się będzie z 2 profili połączonych specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. Łączniki umożliwiają bezproblemowy przesuw firany/zasłony przez łączenie. Łącznik nie jest widoczny.

Szyny sufitowe aluminiowe

Szyny aluminiowe

- Wysokowytrzymałe aluminium jest gwarancją trwałości, odporności na wilgoć i uszkodzenia.
- Szyny można łączyć lub ciąć, w celu idealnego dopasowania do konkretnego okna.
- Utrzymują duże obciążenia tkanin,
- Produkt charakteryzuje się bardzo dużą uniwersalnością i funkcjonalnością.
- System szyn aluminiowych zostały zaprojektowane w ten sposób, aby montaż szyn był możliwie prosty i szybki.