Dobór stylistyki karnisza

Generalnie karnisze możemy podzielić na dwie grupy: klasyczne oraz nowoczesne. Wyboru powinniśmy dokonać na podstawie własnej oceny stylu wyposażenia wnętrza pomieszczenia, w którym karnisz będzie montowany.


Wnętrza klasyczne, ciepłe, wypełnione drewnianymi meblami dobrze komponują się z karniszami rurowymi, szczególnie w kolorze mosiądz antyczny, ze wspornikami klasycznymi. Można również zastanowić się nad rurą ryflowaną. Do wnętrz rustykalnych odpowiednie będą końcówki większe, strojniejsze.


Wnętrza nowoczesne, to karnisze prostsze w formie, minimalistyczne, z prostymi końcówkami, szczególnie w kolorze chromu, stali nierdzewnej i satyny lub odważniejsze w formie karnisze czarne i białe. Osobną grupą nowoczesnych karniszy stanowią profile apartamentowe – zwracający na siebie uwagę minimalizm.


Oczywiście nie zawsze należy zwracać uwagi na konwenanse – nasz system pozwala Państwu na praktycznie nieograniczony dobór kolorystyczny własnej kompozycji karnisza. Każdy element może posiadać dowolną kolorystykę z gamy dostępnych elementów, co umożliwia indywidualne zestawienie niepowtarzalnego modelu karnisza.

Opinie klientów:

Ocena: 5.00 / Ilość opinii: 1
Brak opinii.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.
Ocen produkt
Zdjęcia: