Karnisze z zakrętem

We wszystkich domach staramy się aby okna były ważnym elementem doświetlającym pomieszczenie i ocieplającym wnętrze. Deweloperzy starają się aby okna były duże i przestronne. Ciekawym rozwiązaniem są okna narożne, które wymagają specyficznych rodzajów karniszy. Staramy się zaproponować kilka rozwiązań do okien narożnych i wykuszowych.

Karnisze apartamentowe są oparte o profile aluminiowe o wysokości 34mm. Występują w kolorach: czarny, biały oraz aluminium szczotkowane. Do tego rodzaju karniszy posiadamy profile łukowe wygięte w kąt 90 i 135 stopni dzięki czemu możemy zaproponować konstrukcje narożne zarówno ścienne jak i sufitowe. Zapraszamy do zapoznania się z gamą karniszy apartamentowych.

Szyny oparte o białe profile aluminiowe i łuki narożne o kącie 90 stopni. Łuk to nic innego jak wygięty element szyny który można zamontować w narożnikach.
Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie przesuwać ślizg bezkolizyjnie zasłonę po łuku.

Szyny sufitowe PCV z zakrętem

Szyny oparte o białe profile PCV i łuki narożne o kącie 90 stopni.
Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie przesuwać ślizg bezkolizyjnie zasłonę po łuku.

Szyny sufitowe aluminiowe z zakrętem

Jeśli chcieliby Państwo wycenić konstrukcje narożną a macie z tym problem  prosimy o przesłanie wymiarów ścian , koloru karniszy na maila: kontakt@moje-karnisze.pl lub telefonicznie: 664 936 839.
Wycena projektu jest darmowa.