Karnisze z zakrętem

We wszystkich domach staramy się aby okna były ważnym elementem doświetlającym pomieszczenie i ocieplającym wnętrze. Deweloperzy starają się aby okna były duże i przestronne. Ciekawym rozwiązaniem są okna narożne, które wymagają specyficznych rodzajów karniszy. Staramy się zaproponować kilka rozwiązań do okien narożnych i wykuszowych. 

Karnisze apartamentowe z zakrętem. 

Karnisze apartamentowe są oparte o profile aluminiowe o wysokości 34mm. Występują w kolorach: czarny, biały oraz aluminium szczotkowane. Do tego rodzaju karniszy posiadamy profile łukowe  wygięte w kąt 90 i 135 stopni dzięki czemu możemy zaproponować konstrukcje narożne zarówno ścienne jak i sufitowe. Zapraszamy dozapoznania się z gamą karniszy apartamentowych.

Szyny sufitowe  PCV z  zakrętem

Białe plastikowe szyny montowane na suficie dają nam możliwość zastosowania łuków o kącie 90 stopni co pozwala  zamontować je w oknach narożnych. Przy zastosowaniu tego typu rozwiązań możemy również zamontować maskownice do szyn o wysokości 5cm w różnych wzorach i kolorach. 

Szyny sufitowe aluminiowe z zakrętem


Szyny oparte o białe profile aluminiowe i łuki narożne o kącie 90 stopni. Łuk to nic innego jak wygięty element szyny  który można zamontować w narożnikach.
Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie przesuwać ślizg bezkolizyjnie zasłone po łuku. 

Projektowanie karniszy i szyn które opisałem  wymaga profesionalnego zaprojektowania.
Jeśli chcieliby Państwo wycenić taką konstrukcje prosimy o przesłanie wymiarów ścian , koloru karniszy na maila: kontakt@moje-karnisze.pl lub telefonicznie: 664 936 839.
Wycena projektu jest darmowa.

Loading...

Oceń tą podstronę:

Loading...