Nietypowe karnisze

Przedstawiamy przegląd nietypowych karniszy które możecie Państwo nabyć w naszym sklepie.

Nietypowe karnisze z zakończeniem łukowym

Proponuje przejrzeć przygotowane tylko dla naszych klientów nietypowe karnisze apartamentowe z zakończeniami łukowymi. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zaciemnić całe pomieszczenie i nie zostawiać prześwitów między oknem a zasłoną. Karnisze występują w trzech kolorach: czarny, biały , aluminium szczotkowane. Mogą być mocowane zarówno do ścian jak i do sufitów. Występują jako karnisze pojedyncze jak i podwójne

Nietypowe karnisze pojedyncze z bardzo krótkim wspornikiem

Kolejną nietypową  grupą karniszy które znajdują się  tylko w naszym sklepie sąkarnisze z bardzo krótkim wspornikiem. Wsporniki są produkowane tylko i wyłącznie dla naszego sklepu. Odległość rurki lub profilu od ściany po zamontowaniu na wspornikach krótkich wynosi 34mm. Karnisze idealnie sprawdzą się w oknach gdzie nie mamy  wystających parapetów lub grzejników. Do wsporników możemy zastosować profile aluminiowe jak i zwykłe rurki do karniszy fi19mm.

Nietypowe karnisze narożne

Karnisze narożne z łukami przelotowymi dają nam możliwość przesuwania zasłony po konstrukcji która jest umieszczona na prostopadłych ścianach. Prucz ciekawego wyglądu daje nam to możliwość zasłonenia firaną narożników jak i przesuwania firan z jednej ściany na drugą. Te nietypowe karnisze mogą występować jako pojedyńcze (jednoszynowe) jak i dwuszynowe; a mogą być montowane zarówno na sufit jak i na ścianę.

Nietypowe karnisze z przedłużonym wspornikiem

Przedstawiamy nietypową kolekcję karniszy o bardzo długich wspornikach.

Przegląd nietypowych rozwiązań