Rury do karniszy Ø25mm

Rury do karniszy o średnicy (przekroju) 25mm. Rury wykonane są z metalu pokrytego powłoką galwaniczną oraz warstwą lakieru, która zwiększa odporność na ścieranie. Każda rura z osobna zabezpieczona jest grubą folią, którą należy usunąć przed montażem. Rury do karnisza o przekroju 19mm sprzedawane się w kolorach: mosiądz antyczny, mosiądz antyczny rura ryflowana, satyna, stal nierdzewna w standardowych wymiarach: 140cm, 160cm, 180 cm, 200cm i 240cm.
Na życzenie klienta istnieje możliwość darmowego przycięcia zmówionych rur. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z przycięcia należy wpisać długość w poniższym polu "Przycięcie do". Wszystkie wysyłane produkty w naszym sklepie są wysyłane w grubych opakowaniach tektórowych produkowanych tylko dla nas w pełnych konsultacjach z firmami kurierskimi co ma zapewnić, że paczka trafi do państwa w nieskazitelnym stanie.
Istnieje również możliwość zamówienia darmowej próbki rury czyli małego odcinka który wysyłamy za dormo pocztą polską. Jeśli jesteście Państwo zainteresowania zamówieniem próbki prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Sortuj według:
Wybierz kolor:

Lista produktów Rury do karniszy Ø25mm: (Ilość: 24)

Opinie klientów:

Ocena: 0.00 / Ilość opinii: 0
Brak opinii.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.
Ocen produkt
Zdjęcia: