Białe karnisze

Białe karnisze pojedyncze apartamentowe ścienne

 to nowoczesna oferta do pomieszczeń gdzie karnisz ma pełnić funkcję użytkową i ozdobną. Proponyjemy tą serię zarówno do mieszkań jak i domów jednorodzinnych. Dzięki zastosowaniu praktycznie niezauważalnych łączników możemy stworzyć konstrukcję długości kilku a nawet kilkunastu metrów z możliwością przesuwnia firan i zasłon po całej długości profili.

Białe karnisze przesuwne pojedyncze

Białe Karnisze pojedyncze przesuwne

- W przypadku karniszy opartych na aluminiowych profilach zasłony i firany okienne jesteśmy w stanie przesuwać pod wspornikami, po całej długości karnisza. Jeżeli zdecydujemy się na długi karnisz to właśnie ten model karnisza pojedyńczego okaże się wprost idealny. Do wsporników w kolorze białym ciekawie wyglądają czarne i stalowe dodatki - żabki, końcówki, profile. Nasz sklep internetowy daje teraz możliwość zamawiania takich połączeń kolorystycznych.

Białe karnisze podwójne ścienne

Karnisze apartamentowe podwójne białe ścienne

- Square Line to nowoczesna oferta do pomieszczeń gdzie karnisz ma pełnić funkcję użytkową i ozdobną. Proponyjemy tą serię zarówno do mieszkań jak i domów jednorodzinnych. Dzięki zastosowaniu praktycznie niezauważalnych łączników możemy stworzyć konstrukcję długości kilku a nawet kilkunastu metrów z możliwością przesuwnia firan i zasłon po całej długości profili. Do narożnych okien proponujemy profile wygięte w łuk dzięki którym możemy przesuwać firany i zasłony w karniszach o kącie 90 stopni.

Białe karnisze pojedyncze

Karnisze rurowe pojedyncze białe ścienne


Biały kolor karnisza daje nam szerokie możliwości aranżacji okien. Komponuje się on zarówno z jasnymi zasłonami w stylu prowansalskim ale również możemy uzyskać bardzo nowoczesny wygląd łącząc je z bardzo ciemną lub nawet czarną zasłoną. Wielką zaletą tego koloru jest bogata kolekcja akcesoriów dodatkowych zarówno białych jak i czarnych czy stalowych które mogą tworzyć z białymi profilami bardzo nowoczesne aranżacje.

Białe karnisze pojedyncze sufitowe przesuwne

Karnisze szynowe pojedyncze białe ścienne

czyli takie w których w którym zastosowana są profile aluminiowe zamiast tradycyjnych rur. Szeroka gama zakończeń daje nam możliwość wkomponować karnisze w każde wnętrze , elementy wykończenia z motywami florystycznymi idealnie nadaje się do wnętrz stylizowanych na stare lub rustykalne a zakończenia z kryształami lub motywami geometrycznymi są idealne do nowoczesnych aranżacji. Produkt komponuje się bardzo dobrze z rozetkami i spiralami do upinania firan i zasłon.

Białe karnisze pojedyncze sufitowe apartamentowe

Karnisze apartamentowe pojedyncze białe

sufitowe to lekka i trwała konstrukcja oparta na profilach aluminiowych.
Możliwość przesuwania ślizgu pod wspornikiem sufitowym dzięki czemu możemy przesuwać ślizgi po całej długości profilu karnisza. Przy długościach przekraczających 240 cm – karnisz składać się będzie z dwóch lub więcej profili połączonych specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. Łączniki umożliwiają bezproblemowy przesuw firany/zasłony przez łączenie.

Białe karnisze pojedyncze sufitowe rurowe

Karnisze białe rurowe pojedyncze sufitowe

to rozwiązanie często spotykane w naszych domach. Wybierane są głównie wtedy, gdy okna są zamontowane na całej powierzchni ściany lub gdy brak jest możliwości przytwierdzenia wspornika na ścianie okiennej np. zbyt wąska przestrzeń nad oknem. Konstrukcja sufitowa sprawdza się również gdy pod naszym oknem jest długi parapet lub kaloryfer który chcemy zasłonić zasłoną. Rury, wsporniki oraz wszystkie pozostałe elementy karnisza pokryte są ochronną powłoką anodową, co gwarantuje trwałość koloru oraz odporność na korozję przez długie lata. Dzięki oryginalnym zakończeniom oraz ciekawej kolorystyce karnisze mogą stanowić bardzo ciekawy element dekoracyjny.

Białe karnisze podwójne sufitowe przesuwne

Karnisze białe szynowe podwójne

sufitowe wybiera się głównie wtedy, gdy okna są zamontowane na całej powierzchni ściany lub gdy brak jest możliwości przytwierdzenia wspornika na ścianie okiennej np. zbyt wąska przestrzeń nad oknem. Konstrukcja sufitowa sprawdza się również gdy pod naszym oknem jest długi parapet lub kaloryfer który chcemy zasłonić zasłoną.

Białe karnisze podwójne sufitowe apartamentowe

Karnisze białe szynowe podwójne sufitowe

to nowatorska alternatywa dla klasycznych konstrukcji z zastosowaniem rur metalowych.
Szereg cech sprawia, że coraz częściej wybierane są przez naszych klientów:
- System mocowania wsporników od góry profilu oraz zastosowanie galwanicznie powlekanej szyny umożliwiają przesuwanie zawieszonych firan i zasłon na całej długości karnisza, bez blokowania przez wsporniki, jak ma to miejsce w tradycyjnych produktach opartych na rurkach. Pozwala nam to na tworzenie karniszy długości nawet kilku metrów.
- szeroka gama końcówek w trzech modnych kolorach
- Cicho i płynnie poruszające się żabki dopasowane kolorystycznie do reszty elementów lub ślizgi z agrafką.

Białe karnisze podwójne sufitowe rurowe

Karnisze białe rurowe podwójne sufitowe

dają nam szerokie możliwości aranżacji okien. Komponuje się on zarówno z jasnymi zasłonami w stylu prowansalskim ale również możemy uzyskać bardzo nowoczesny wygląd łącząc je z bardzo ciemną lub nawet czarną zasłoną. Wielką zaletą tego koloru jest bogata kolekcja akcesoriów dodatkowych zarówno białych jak i czarnych czy stalowych które mogą tworzyć z białymi profilami bardzo nowoczesne aranżacje.

Nasz sklep daje możliwość kombinacji kolorystycznych akcesoriów karnisza. Pragniemy przedstawić kilka takich miksów które podobają się klientom:

Białe szyny sufitowe

Białe karnisze Prestige

Pytania i odpowiedzi

Białe karnisze ścienne czy sufitowe?

Białe karnisze możemy zamontować zarówno na ścianie lub suficie. Zazwyczaj jedna staramy się aby karnisz zamontować na ścianie okiennej, jeśli nie mamy takiej opcji z powodu braku ściany nad oknem lub szerokich odstających parapetów konstrukcje montujemy do sufitu nad oknem. Wszystkie białe karnisze oferowane przez nasz sklep mają możliość montażu do ściany i sufitu dodatkowo oferujemy szeroką gamę białych szyn sufitowych.