Elementy Twojego karnisza:

{{ productElement.nazwa }} (docięcie do {{ productElement.docieta|number:2 }} cm) Profil gięty Profil zakończony lukami Łuk Lewy Łuk Prawy (dokładne wymiary) (dokładne wymiary)

{{productElement.ilosc}} x {{productElement.data.cena+productElement.addPriceShowOnly | currency}} {{productElement.title=='Maskownica'?'/mb':'/szt'}} {{(productElement.data.cena+productElement.addPriceShowOnly)*productElement.ilosc | currency}}
+ Zawiera przedłużke
{{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'name']) }}
{{productElement.ilosc}} x {{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'cena']) }} zł /szt {{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'cena']) * productElement.ilosc }} zł
Produkt ID: {{productElement.data.id}}
cena new: {{productElement.data.cena22 | currency}}/szt.

{{productElement.opis}}

Karnisz pojedynczy przesuwny z  wspornikiem w kolorze satyny i końcówkami Tobi o długości całkowitej 121.2 cm w cenie 110.50zł. Zestaw zawiera profile koloru satyna o łącznej długości 120,00, wsporniki oraz 12x ślizg z żabką .

Karnisze pojedyncze szynowe

Współczesna odpowiedz na karnisze metalowe jakie znamy od lat. Zasadniczą różnicą jest aluminiowy profil który zastąpił klasyczną rurę metalową. Dzięki temu ślizgi z żabkami lub agrafkami poruszają się wewnątrz profilu. Umożliwia to przesuwanie zasłon i firan po całej długości karnisza niezależnie od ilości wsporników. Zmiana ta daje nam również możliwość tworzenia parometrowych konstrukcji w których zasłony możemy przesuwać od jednego końca profilu do drugiego. Rozwiązanie to zapewnia cichszą prace karnisza ponieważ nie usłyszymy charakterystycznego "tarcia" kółek z żabkami o rurę.
Wsporniki pojedyncze są przytwierdzone do ściany masywną metalową podstawą. Podstawę montujemy na 3 kołki rozporowe które znajdują się wraz z krętami w zestawie. Aluminiowy profil po zamontowaniu na wspornik znajduje się w odległości 8.8cm, a całkowita długość wspornika wynosi 11,3cm. Przekątna okrągłej podstawy wspornika wynosi 5,3cm.
Karnisze o długościach przekraczających 240cm będą składać się z kilku profili połączonych ze sobą specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. W miejscu łączenia należy zamontować wspornik. Łączenie jest praktycznie niewidoczne umożliwia przesuwanie ślizgów po łączeniu. Istnieje również możliwość połączenia karniszy pod dowolnym kątem co daje nam możliwość tworzenia aranżacji narożnych i wykuszowych. Karnisze przesuwne okrągłe w naszym sklepie występują w kilku modnych kolorach, zapewniamy również szeroką gamę zakończeń karniszy. Polecamy również dodatki tj. haczyki do firan, gałki czy rozety w kolorach i wzorach zbieżnych z karniszami.

Wsporniki uniwersalne

Jeśli marzysz o dodatku, który wprowadzi do Twojego wnętrza delikatność i subtelność, to karnisz pojedynczy, przesuwny, na wspornikach uniwersalnych w wykończeniu satynowym jest idealnym wyborem.

Wykonany z wysokiej jakości aluminium, ten karnisz emanuje elegancją i lekkością. Jego wyjątkowa satynowa powłoka nadaje mu delikatny połysk, który subtelnie odbija światło, tworząc niesamowitą atmosferę w pomieszczeniu. To doskonały dodatek do wnętrz w stylu romantycznym, klasycznym lub shabby chic.

Przesuwna funkcjonalność tego karnisza pozwala swobodnie przesuwać zasłony przez całą długość karnisza, bez konieczności zatrzymywania ich na wspornikach. Dzięki temu możesz dostosować ilość światła wpadającego do pomieszczenia według własnych preferencji, tworząc nastrojową atmosferę.

Wsporniki uniwersalne, które utrzymują zarówno profile, jak i rury, zapewniają stabilność i wygodę montażu tego karnisza. Dzięki nim możesz swobodnie eksperymentować z różnymi tkaninami i wzorami zasłon, tworząc unikalne aranżacje, które oddają Twoją indywidualność.

Karnisz pojedynczy, przesuwny, na wspornikach uniwersalnych w wykończeniu satynowym to propozycja dla osób ceniących subtelność i elegancję. Dodaj wyrafinowane akcenty do swojego wnętrza i ciesz się atmosferą pełną harmonii i piękna.Jeśli jednak ten rodzaj  nie będzie Ci odpowiadał zapraszamy do przejrzenia działów karnisze podwójne oraz karnisze sufitowe.

Końcówka Tobi

Końcówka przeznaczona wyłącznie dla profili przesuwnych fi 19

Montaż karnisza

Łączenie karnisza dłuższego od 240cm

Instrukcja montażu Karnisza

Instrukcja montażu dla Karnisz Wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny przesuwny Ø19mm Tobi

Przystępując do montażu musimy skompletować niezbędne narzędzia, jakie przydadzą się nam w trakcie pracy. Z pewnością nie powinno wśród nich zabraknąć miarki oraz ołówka, za pomocą których ustalimy miejsca karnisza. Niezbędne okażą się także: wiertarka, śrubokręt.
Zaczynamy od ustalenia odległości pomiędzy górną krawędzią okna a sufitem. W przypadku karniszy drążkowych powinniśmy trzymać się połowy nadproża (miejsce pomiędzy górną krawędzią okna a sufitem), ewentualnie montujemy ponad połową tej odległości zwłaszcza w niskich pomieszczeniach. Zachowanie właściwych odległości jest niezbędne dla swobodnego otwierania okna, więc karnisz nie może być tuż nad oknem.
Jeśli mamy już za sobą mierzenie, możemy przystąpić do właściwego montażu wsporników.
Montaż Rozpoczynamy od zaznaczenia miejsc w których będziemy montować wspornik wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny,
w wyznaczonych wcześniej miejscach wiercimy otwory montażowe.
Za pomocą kołków montażowych montujemy podstawę wspornika. Aby nasz wspornik był całkowicie stabilne odradzamy montaż na mniejszą ilość kołków rozporowych niż ilość otworów w podstawie,
następnie montujemy maskownicę podstawy oraz element montażowy ramienia wspornika.

Wsuwamy i blokujemy ramię wspornika wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny

W zestawie Karnisz Wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny przesuwny Ø19mm Tobi otrzymają Państwo zafoliowane profilu docięte do 120,00 cm. Przed przedstawionym sposobem zamocowania ich na ramionach wspornika wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny należy zdemontować folię ochronną.

Następnie blokujemy za pomocą kluczyka imbusowego doałączonego do zestawu profil w ramieniu wspornika.

Do zestawu dołączone są ślizg z żabką w ilości 12 szt.

Na końce profilu wsuwamy zakończenie karnisza Tobi.

Pełne wymiary karnisza:

  • Całkowita długość karnisza: -- cm
  • Długość rur: -- cm
  • Końcówki przedłużają o: 2 x -- cm
  • Długość wspornika: -- cm -- cm
  • Odległość rur od ściany: -- cm
  • Odległość rur od sufitu: -- cm

Porady montażowe

Instrukcja Montażu PDF

Zobacz jak nas oceniają:

Opinie klientów:

Ocena: 4.5 / Ilość opinii: 2
Minimalistyczny bardzo fajny karnisz, polecam.
Obsługa była sprawna, szybka i dostałam dokładnie to co potrzebowałam. Doradztwo i wyjaśnienie wątpliwości tel. umożliwiło mi prawidłowe złożenie zamówienia. Dostawa DPD perfekt. I b. wygodna dla kupującego strona www:)

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.
Ocen produkt
Zdjęcia: