Elementy Twojego karnisza:

{{ productElement.nazwa }} (docięcie do {{ productElement.docieta|number:2 }} cm) Profil gięty Profil zakończony lukami Łuk Lewy Łuk Prawy (dokładne wymiary) (dokładne wymiary)

{{productElement.ilosc}} x {{productElement.data.cena+productElement.addPriceShowOnly | currency}} {{productElement.title=='Maskownica'?'/mb':'/szt'}} {{(productElement.data.cena+productElement.addPriceShowOnly)*productElement.ilosc | currency}}
+ Zawiera przedłużke
{{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'name']) }}
{{productElement.ilosc}} x {{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'cena']) }} zł /szt {{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'cena']) * productElement.ilosc }} zł
Produkt ID: {{productElement.data.id}}
cena new: {{productElement.data.cena22 | currency}}/szt.

{{productElement.opis}}

Karnisz pojedynczy przesuwny z  wspornikiem w kolorze stali nierdzewnej i końcówkami Valleo biała o długości całkowitej 131.8 cm w cenie 148.94zł. Zestaw zawiera profile koloru stal nierdzewna o łącznej długości 120.00, wsporniki oraz 12x ślizg z żabką .

Karnisze pojedyncze szynowe z długim wspornikiem

Stosowane są zazwyczaj gdy posiadamy szeroki parapet, grzejnik lub jakikolwiek inny element zmuszający nas do oddalenia zasłon od ściany okiennej. W konstrukcji opartej o wspornik prosty z przedłużką ślizgi będą się poruszały w odległości 13,8cm od ściany okiennej. Całkowita długość wspornika z przedłużką wynosi 16,3cm. Elementem po którym poruszają się nasze ślizgi z żabkami lub agrafkami stanowi aluminiowy okrągły profil o przekątnej 19 mm. Najważniejszą cechą karniszy przesuwnych jest możliwość poruszania się ślizgów po całej długości konstrukcji. Ślizgi przesuwają się płynnie wewnątrz porfilu, nie zatrzymują się w miejscach łączenia wsporników z profilem ani w miejscu łączenia profil, dzięki czemu jesteśmy w stanie przesuwać zasłonę z jednego do drugiego końca karnisza.
Wspornik montowany jest na podstawie przytwierdzonej do ściany na trzy kołki rozporowe 6mm. Zapewnia to dużą odpornością na obciążenia i możliwość wieszania długich i ciężkich zasłon. Kołki rozporowe wraz z wkrętami znajdują się w zestawie. Profile aluminiowe wewnątrz których poruszają się ślizgi z żabkami zapewnia ciche i płynne przesuwanie zasłony po karniszu, co pozwala nam zapomnieć o odgłosie "tarcia" znanym z tradycyjnych karniszy z żabkami metalowymi. Rozwiązanie to zapewnia również dłuższą żywotność profili.
W przypadku długich konstrukcji powyżej 240cm stosujemy łączniki montowane wewnątrz profili. Ten sposób umożliwia bezkolizyjne przesuwanie ślizgów przez łączenie a także połączenie wspornika bezpośrednio do łącznika. W miejscu łączenia należy zamontować łącznik.
W ofercie posiadamy łączniki narożne do profili fi19mm o dowolnym kącie, dzięki czemu możemy konstruować karnisze narożne lub wykuszowe.
Wybierając ten zestaw otrzymujemy gotowy do zamontowania karnisz szynowy wraz z pełnym wyposażeniem, a do montażu będzie potrzebna jedynie wiertarka i śrubokręt a pełna instrukcja montażu znajduje się poniżej. 
Polecamy również przejrzenie ciekawych dodatków w kolorze naszych karniszy tj. rozety, gałki do firan czy przelotki.  

Karnisze przesuwne, przedłużone - kolor stali nierdzewnej

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego i nowoczesnego, karnisz pojedynczy, przesuwny na wspornikach uniwersalnych w wyrazistym odcieniu stali nierdzewnej spełni Twoje oczekiwania. To elegancki i niezwykle funkcjonalny element, który doda wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu.

Karnisz wykonany z aluminium w odcieniu stali nierdzewnej łączy w sobie solidność i trwałość. Jego minimalistyczna konstrukcja doskonale harmonizuje z nowoczesnymi aranżacjami, podkreślając surowy i industrialny charakter pomieszczenia. Ten karnisz jest prawdziwym wyrazem wyjątkowego designu i precyzji wykonania.

Wsporniki uniwersalne, które można montować zarówno na profilach, jak i rurach, stanowią niezawodne wsparcie dla tego karnisza. Przedłużki, wydłużające ramię wspornika o 5 cm, pozwalają na idealne dostosowanie karnisza do wymagań Twojego wnętrza.

Karnisz ten nie tylko zachwyca wyglądem, ale także oferuje funkcjonalne możliwości. Dzięki mechanizmowi przesuwnemu, zasłony można swobodnie przesuwać przez całą długość karnisza, tworząc wyjątkowe kompozycje świetlne i doskonale dopasowując natężenie światła do swoich potrzeb. To prawdziwy znak rozpoznawczy nowoczesnego i stylowego wystroju wnętrza.

Końcówka Valleo biała

Końcówka karnisza Valleo w kolorze stali nierdzewnej z białym pasem idealnie wpisująca się w ekskluzywny wystrój wnętrza, upiększy wystrój Twojego pomieszczenia. Zakończenie nadaje się zarówno do karniszy w kolorze stali jak i białych. Element karnisza przedłuża jego długość o 5,9 cm. 

Montaż karnisza

Łączenie karnisza dłuższego od 240cm

Instrukcja montażu Karnisza

Instrukcja montażu dla Karnisz Wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny przedłużony Ø19 Valleo biała

Przystępując do montażu musimy skompletować niezbędne narzędzia, jakie przydadzą się nam w trakcie pracy. Z pewnością nie powinno wśród nich zabraknąć miarki oraz ołówka, za pomocą których ustalimy miejsca karnisza. Niezbędne okażą się także: wiertarka, śrubokręt.
Zaczynamy od ustalenia odległości pomiędzy górną krawędzią okna a sufitem. W przypadku karniszy drążkowych powinniśmy trzymać się połowy nadproża (miejsce pomiędzy górną krawędzią okna a sufitem), ewentualnie montujemy ponad połową tej odległości zwłaszcza w niskich pomieszczeniach. Zachowanie właściwych odległości jest niezbędne dla swobodnego otwierania okna, więc karnisz nie może być tuż nad oknem.
Jeśli mamy już za sobą mierzenie, możemy przystąpić do właściwego montażu wsporników.
Montaż Rozpoczynamy od zaznaczenia miejsc w których będziemy montować wspornik wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny przedłużony,
w wyznaczonych wcześniej miejscach wiercimy otwory montażowe.
Za pomocą kołków montażowych montujemy podstawę wspornika. Aby nasz wspornik był całkowicie stabilne odradzamy montaż na mniejszą ilość kołków rozporowych niż ilość otworów w podstawie,
następnie montujemy maskownicę podstawy oraz element montażowy ramienia wspornika.

Wsuwamy i blokujemy ramię wspornika wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny przedłużony

W zestawie Karnisz Wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny przedłużony Ø19 Valleo biała otrzymają Państwo zafoliowane profilu docięte do 120 cm. Przed przedstawionym sposobem zamocowania ich na ramionach wspornika wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny przedłużony należy zdemontować folię ochronną.

Następnie blokujemy za pomocą kluczyka imbusowego doałączonego do zestawu profil w ramieniu wspornika.

Na końce profilu wsuwamy zakończenie karnisza Valleo biała i blokujemy śrubką za pomocą dołączonego do zestawu kluczyka imbusowego.

Pełne wymiary karnisza:

  • Całkowita długość karnisza: -- cm
  • Długość rur: -- cm
  • Końcówki przedłużają o: 2 x -- cm
  • Długość wspornika: -- cm -- cm
  • Odległość rur od ściany: -- cm
  • Odległość rur od sufitu: -- cm

Porady montażowe

Instrukcja Montażu PDF

Zobacz jak nas oceniają:

Opinie klientów:

Ocena: 0.0 / Ilość opinii:
Brak opinii.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.
Ocen produkt
Zdjęcia: