Elementy Twojego karnisza:

{{ productElement.nazwa }} (docięcie do {{ productElement.docieta|number:2 }} cm) (dokładne wymiary)

{{productElement.ilosc}} x {{productElement.data.cena | currency}} {{productElement.title=='Maskownica'?'/mb':'/szt'}} {{productElement.data.cena*productElement.ilosc | currency}}
+ Zawiera przedłużke
{{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'name']) }}
Produkt ID: {{productElement.data.id}}
cena new: {{productElement.data.cena22 | currency}}/szt.

{{productElement.opis}}
Nowa cena 2022:

Pełne wymiary karnisza:

  • Całkowita długość karnisza: -- cm
  • Długość rur: -- cm
  • Końcówki przedłużają o: 2 x -- cm
  • Długość wspornika: -- cm -- cm
  • Odległość rur od ściany: -- cm

Porady montażowe

Instrukcja Montażu PDF

Loading...

Oceń ten produkt:

Loading...

Karnisz pojedynczy przesuwny z krótkim wspornikiem w kolorze białym i końcówkami [[koncowkaNazwa]] o długości całkowitej [[dlugoscKarnisz]] cm w cenie [[cena]]zł. Zestaw zawiera profile koloru [[KolorProfilu]] o łącznej długości 120, wsporniki oraz [[iloscZabek]]x [[zabkaNazwa]].

Charakterystyka 
Karnisze pojedyncze przesuwne to nowoczesne rozwiązane  na lekkich i trwałych profilach aluminiowych podpartych bardzo krótkimi wspornikami ściennymi. Całkowita długość wspornika wynosi jedynie 5,8 cm a profil od ściany po zamontowaniu jest oddalony jedynie o 4,4cm. Rozwiązanie takie sprawdzi się gdy nie posiadamy pod oknem parapetu i nie chcemy aby "zasłona zabierała nam optycznie pomieszczenie. Wsporniki są montowane na 3 kołki rozporowe 6mm które wraz z wkrętami są dołączone do zestawu.
Najważniejszą cechą karniszy przesuwnych która odróżnia je od tradycyjnych karniszy metalowych  jest możliwość przesuwania ślizgów pod wspornikiem dzięki czemu możemy przemieszczać firamy i zasłony po całej długości konstrukcji. Jest to szczególnie istotne gdy mamy duże okno a dekoracja okna jest oparta o jedną dużą zasłonę. W przypadku dłużdzych karniszy powyżej 240cm zastosowane będą łączenia profili specjalnym metalowym łącznikiem. Łączenie profili nie ogranicza możliwości przesuwania żlizgów od jednego do drugiego końca karnisza.
Aluminiowe profile o  przekątnej 19 mm są przystosowane do ślizgów z żabkami lub agrafkami ale nadają się również idealnie do zdobywającego popularność systemu Wave. Przesywanie ślizgów wewnątrz profili odbywa się cicho i płunnie niezależnie od wagi zasłony czy firany. Produkt nadaje się idealnie do wieszania długich i ciężkich zasłon jak i drobnych zwiewnych materiałów. W naszym sklepie można nabyć również łączniki narożne do profili 19 mm dzięki którym możemy stworzyć konstrukcje narożne

Wygląd 
Karnisze pojedyncze na wspornikach krótkich wybierane są przez klientów głównie z powodów najmniejszej odległości między zamontowanym profilem, a ścianą.  Najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach gdzie okna są do podłogi lub pod ramą okenną nie znajduje się parapet lub kaloryfer który chcemy zasłonić firaną. Mocną stroną produktu jest szeroka gama kolorystyczna oraz duża baza końcówek do wyboru. W naszym sklepie dajemy również możliwość łączenia elementów w różnych kolorach co daje nam praktycznie nieskończoną liczbę kombinacji. 

Końcówka

Jak zamontować karnisz?
Zobacz video

Jak połączyć rury karnisza