Karnisze apartamentowe

Karnisze apartamentowe zalety

Karnisze apartamentowe to nowoczesne rozwiązanie łączące modne wzornictwo z wygodą wynikającą z możliwości przesuwania firan i zasłon przez całą długość karnisza, bez względu na wsporniki.

Karnisze Apartamentowe to produkt oparty o lekki profil wykonany z aluminium. Dopasowane do niego nowoczesne wsporniki i końcówki tworzą jednolitą całość. Karnisze apartamentowe to lekka i łatwa w montażu alternatywa dla karniszy opartych na klasycznych rurach. Występują w kolorach: aluminium szczotkowane, matowa czerń i biały połysk. Szyna karnisza mocowana jest na wspornikach bezkolizyjnych, czyli takich, które po zamontowaniu nie ograniczają przesuwania żabek. Dzięki takiemu rozwiązaniu można stworzyć nawet kilkumetrowy karnisz z możliwością przesuwania zasłon i firan przez całą jego długość. W karniszach apartamentowych do zawieszenia firan i zasłon stosowane są ślizgi z żabkami w kolorystyce dopasowanej do koloru karniszy, jak również ślizgi z agrafkami.

Profil karnisza w kształcie prostokątnym o wymiarach 13,8mm x 34,5mm wykonany jest z aluminium pokrytego dekoracyjno-ochronną powłoką anodową, co gwarantuje trwałość koloru oraz odporność na korozję przez długie lata.