Elementy Twojego karnisza:

{{ productElement.nazwa }} (docięcie do {{ productElement.docieta|number:2 }} cm) Profil gięty Profil zakończony lukami Łuk Lewy Łuk Prawy (dokładne wymiary) (dokładne wymiary)

{{productElement.ilosc}} x {{productElement.data.cena+productElement.addPriceShowOnly | currency}} {{productElement.title=='Maskownica'?'/mb':'/szt'}} {{(productElement.data.cena+productElement.addPriceShowOnly)*productElement.ilosc | currency}}
+ Zawiera przedłużke
{{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'name']) }}
{{productElement.ilosc}} x {{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'cena']) }} zł /szt {{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'cena']) * productElement.ilosc }} zł
Produkt ID: {{productElement.data.id}}
cena new: {{productElement.data.cena22 | currency}}/szt.

{{productElement.opis}}

Karnisz pojedynczy przesuwny z wspornikiem w kolorze białym i końcówkami Malibu o długości całkowitej 130 cm w cenie 123.44zł. Zestaw zawiera profile koloru biały o łącznej długości 120,00, wsporniki oraz 12x ślizg z żabką .

  • Karnisz pojedynczy szynowy to nowoczesna wersja karniszy metalowych jakie znamy od lat. Zasadniczą różnicą jest aluminiowy profil który zastąpił klasyczną rurę metalową. Dzięki temu ślizgi z żabkami lub agrawkami poruszają się wewnątrz profilu. Umożliwia to przesuwanie zasłon i firan po całej długości karnisza niezależnie od ilości wsporników. Zmiana ta daje nam również możliwość tworzenia parometrowych konstrukcji w których zasłony możemy przesuwać od jednego końca profilu do drugiego. Rozwiązanie to zapewnia cichszom prace karnisza ponieważ nie usłuszymy charakterystycznego "tarcia" kółek z żabkami o rurę.
  • Wsporniki pojedyncze są przytwierdzone do ściany masywną metalową podstawą. Podstawę montujemy na 3 kołki rozporowe które znajdują się wraz z krętami w zestawie. Aluminiowy profil po zamontowaniu na wspornik zjajduje się w odległości 8.8cm, a całkowita gługość wspornika wynosi 11,3cm. Przekątna okrągłej podstawy wspornika wynosi 5,3cm.
  • Karnisze o długościach przekraczających 240cm będą składać się z kilku profili połączonych ze sobą specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. W miejscu łączenia należy zamontować wspornik. Łączenie jest praktycznie niewidoczne umożliwia przesuwanie ślizgów po łączeniu. Istnieje również możliwość połączenia karniszy pod dowolnym kątem co daje nam możliwość tworzenia aranżacji narożnych i wykuszowych.
  • Karnisze przesuwne okrągłe w naszym sklepie występują w kilku modnych kolorach, zapewniamy również szeroką gamę zakończeń karniszy. Polecamy również dodatki tj. haczyki do firan, gałki czy rozety w kolorach i wzorach zbierznych z karniszami. 

Jednym z najnowocześniejszych i najefektowniejszych dodatków do Twojego wnętrza jest karnisz pojedynczy, przesuwny, na wspornikach uniwersalnych w kolorze białym z połyskiem. Ten niesamowity element nie tylko spełnia swoje praktyczne zadanie, umożliwiając swobodne przesuwanie zasłon przez całą długość karnisza, ale także wzbogaca całą aranżację.

Karnisz wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, które zapewnia trwałość i stabilność. Jego biała powłoka z subtelnym połyskiem doskonale współgra z różnymi stylami wnętrz, od nowoczesnych po klasyczne. Kreuje atmosferę elegancji i harmonii, nadając pomieszczeniu subtelny akcent.

Dzięki uniwersalnym wspornikom, ten karnisz jest nie tylko niezwykle funkcjonalny, ale również prosty w montażu. Wsporniki uniwersalne są zaprojektowane tak, aby utrzymać zarówno profile, jak i rury, umożliwiając swobodne zawieszenie zarówno zasłon, jak i innych dekoracji okiennych. W wypadku karniszy przesuwnych będą to wyłącznie profile.

Biały karnisz z połyskiem nie tylko spełnia swoje praktyczne zadanie, ale także dodaje nieszablonowego charakteru Twojemu wnętrzu. Jego klasyczna kolorystyka doskonale współgra z innymi elementami wystroju, podkreślając ich piękno i styl. Wybierz ten karnisz, aby dodać elegancji i wyrafinowania do swojego domu.Jeśli jednak ten rodzaj  nie będzie Ci odpowiadał zapraszamy do przejrzenia działów karnisze podwójne oraz karnisze sufitowe.

Końcówka Malibu

Końcówka karnisza Malibu w kolorze biały połysk z trzema czarnymi pasami idealnie wpisująca się w ekskluzywny wystrój wnętrz. Zakończenie nadaje się zarówno do karniszy czarnych jak i białych. Element karnisza przedłuża jego długość o 6,5cm.

Montaż karnisza

Łączenie karnisza dłuższego od 240cm

Instrukcja montażu Karnisza

Instrukcja montażu dla Karnisz Wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny przesuwny Ø19mm Malibu

Przystępując do montażu musimy skompletować niezbędne narzędzia, jakie przydadzą się nam w trakcie pracy. Z pewnością nie powinno wśród nich zabraknąć miarki oraz ołówka, za pomocą których ustalimy miejsca karnisza. Niezbędne okażą się także: wiertarka, śrubokręt.
Zaczynamy od ustalenia odległości pomiędzy górną krawędzią okna a sufitem. W przypadku karniszy drążkowych powinniśmy trzymać się połowy nadproża (miejsce pomiędzy górną krawędzią okna a sufitem), ewentualnie montujemy ponad połową tej odległości zwłaszcza w niskich pomieszczeniach. Zachowanie właściwych odległości jest niezbędne dla swobodnego otwierania okna, więc karnisz nie może być tuż nad oknem.
Jeśli mamy już za sobą mierzenie, możemy przystąpić do właściwego montażu wsporników.
Montaż Rozpoczynamy od zaznaczenia miejsc w których będziemy montować wspornik wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny,
w wyznaczonych wcześniej miejscach wiercimy otwory montażowe.
Za pomocą kołków montażowych montujemy podstawę wspornika. Aby nasz wspornik był całkowicie stabilne odradzamy montaż na mniejszą ilość kołków rozporowych niż ilość otworów w podstawie,
następnie montujemy maskownicę podstawy oraz element montażowy ramienia wspornika.

Wsuwamy i blokujemy ramię wspornika wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny

W zestawie Karnisz Wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny przesuwny Ø19mm Malibu otrzymają Państwo zafoliowane profilu docięte do 120,00 cm. Przed przedstawionym sposobem zamocowania ich na ramionach wspornika wspornik pojedynczy prosty uniwersalny ścienny należy zdemontować folię ochronną.

Następnie blokujemy za pomocą kluczyka imbusowego doałączonego do zestawu profil w ramieniu wspornika.

Na końce profilu wsuwamy zakończenie karnisza Malibu i blokujemy śrubką za pomocą dołączonego do zestawu kluczyka imbusowego.

Pełne wymiary karnisza:

  • Całkowita długość karnisza: -- cm
  • Długość rur: -- cm
  • Końcówki przedłużają o: 2 x -- cm
  • Długość wspornika: -- cm -- cm
  • Odległość rur od ściany: -- cm
  • Odległość rur od sufitu: -- cm

Porady montażowe

Instrukcja Montażu PDF

Zobacz jak nas oceniają:

Opinie klientów:

Ocena: 4.5 / Ilość opinii: 6
Produkt i dostawa na "medal " . Polecam
Zamówiłem, czekam, zobaczymy- napisze wiecej jak dojdzie.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.
Ocen produkt
Zdjęcia: