Elementy Twojego karnisza:

{{ productElement.nazwa }} (docięcie do {{ productElement.docieta|number:2 }} cm) Profil gięty Profil zakończony lukami Łuk Lewy Łuk Prawy (dokładne wymiary) (dokładne wymiary)

{{productElement.ilosc}} x {{productElement.data.cena+productElement.addPriceShowOnly | currency}} {{productElement.title=='Maskownica'?'/mb':'/szt'}} {{(productElement.data.cena+productElement.addPriceShowOnly)*productElement.ilosc | currency}}
+ Zawiera przedłużke
{{ sayData([kolekcja, 'przedluzki', 'lista', user.userPrzedluzkaId, 'name']) }}
Produkt ID: {{productElement.data.id}}
cena new: {{productElement.data.cena22 | currency}}/szt.

{{productElement.opis}}

Karnisz pojedynczy sufitowy przesuwny z wspornikiem w kolorze czarnym i końcówkami [[koncowkaNazwa]] o długości całkowitej [[dlugoscKarnisz]] cm w cenie [[cena]]zł. Zestaw zawiera profile o łącznej długości 120 wsporniki oraz 12x Ślizg z żabką czarny.

Wprowadź do swojego wnętrza nutę wyrafinowanego stylu dzięki karniszowi pojedynczemu przesuwnemu sufitowemu w kolorze czarnym z połyskiem. Ten niezwykły dodatek nie tylko wyróżni Twoje okna, ale także stanie się istotnym elementem dekoracyjnym w Twoim pomieszczeniu.

Karnisz ten wykonany jest z wytrzymałego aluminium, które gwarantuje jego niezawodność i trwałość na długie lata. Jego czarna powierzchnia o subtelnym połysku nadaje wnętrzu elegancji i nowoczesnego charakteru, będąc równocześnie wyrazem klasyki i stylu. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i niepowtarzalny design.

Jednak to nie tylko wygląd czyni ten karnisz wyjątkowym. Jego niezwykła funkcjonalność również zasługuje na uwagę. Dzięki możliwości przesuwania zasłon przez całą długość karnisza, bez konieczności zatrzymywania ich na wspornikach, otrzymujemy nieograniczone możliwości aranżacyjne. Możemy dowolnie odsunąć zasłony od okna, tworząc piękne symetrie i doskonale dostosowując je do naszych potrzeb.

Karnisz pojedynczy przesuwny sufitowy w kolorze czarnym z połyskiem to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także wyraz indywidualnego stylu. Jego głęboki kolor doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz, nadając im wyjątkowego charakteru. Wybierając ten karnisz, dodajesz swojemu wnętrzu elegancji i ekstrawagancji, tworząc niepowtarzalne miejsce pełne stylu i gustu.

Gdy nie mamy możliwości zamontowania karniszy na ścianie okienej, okna są do samego sufitu lub posiadamy bardzo szeroki parapet musimy skorzystać z rozwiązań sufitowych. Pojedyncze karnisze szynowe sufitowe sprawdzą się idealnie w takiej sytuacji. Dają nam możliwość zawieszenia zasłon w dowolnej odległości od ściany okiennej. Kostrukcja oparta na wspornikach sufitowych i profilach aluminiowych odznaczają się dużą odpornością na obciążenia co umożliwia wieszanie długich i ciężkich zasłon.

Wsporniki sufitowe są montowane na trzy kołki rozporowe z wkrętami o rozmiarze 6mm które są dołączane do zestawu. Podstawa wspornika (czyli element montowany do sufitu) ma szerokość 5,3cm  a całkowita wysokość wynosi 8cm. Po zamonotwaniu aluminiowy profil będzie zaczynał się  7cm od sufitu.

Zasadniczą różnicą międzi tradycyjnymi karniszami a szynowymi  są lekkie aluminiowe profile wewnątrz których poruszają się ślizgi z żabkami lub agrafkami. Dzięki tej technologii nie słychać podczas przesuwania zasłon charakterystycznego "tarcia" powierzchni metalowych. Rozwiązanie to daje nam pewność, iż profile w żaden sposób nie mają prawa się uszkodzić czy obetrzeć ponieważ ślizg nie dotyka zewnętrznej części profilu. Dzięki odgórnemu systemowi montażu możliwe jest przesuwania ślizgów po całej długości profili zarówno pod wspornikami jak i w przypadku gdy karnisz ma być dłuższy niż 2,4m i musimy połączyć kilka profili. Do łączenia profili służy łącznik wewnętrzny który jest niewidoczny po zamontowaniu. W miejscu łączenia należy każdorazowo zamontować wspornik.

Mocną stroną produktu jest szeroka gama kolorystyczna oraz duża baza końcówek do wyboru. W naszym sklepie dajemy również możliwość łączenia elementów w różnych kolorach co daje nam praktycznie nieskończoną liczbę kombinacji. Jeśli interesują cię inne karnisze montowane do sufitu zapraszamy do przejrzenia działu karnisze sufitowe gdzie wszystkie produkty z tej grupy staraliśmy się sumiennie opisać. Jeśli interesują Państwa inne karnisze i szyny sufitowe w tym kolorze zapraszamy do działu karnisze czarne

Końcówka

Jak zamontować karnisz?
Zobacz video

Jak połączyć rury karnisza

Pełne wymiary karnisza:

  • Całkowita długość karnisza: -- cm
  • Długość rur: -- cm
  • Końcówki przedłużają o: 2 x -- cm
  • Długość wspornika: -- cm -- cm
  • Odległość rur od ściany: -- cm
  • Odległość rur od sufitu: -- cm

Porady montażowe

Instrukcja Montażu PDF

Zobacz jak nas oceniają:

Opinie klientów:

Ocena: 5.0 / Ilość opinii: 1
Brak opinii.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.
Ocen produkt
Zdjęcia: