Pomoc

Krótki film prezentujący sposób zamówienia karniszy narożnych lub wykuszowych, na przykładzie szyn aluminiowych XS. więcej »

Zastosowanie karniszy NEXT pozwala na zautomatyzowanie procesu zasłaniania i odsłaniania okien dzięki sterowaniu ich radiowym pilotem, ale przede wszystkim dzięki możliwości obsługi karniszy przy wykorzystaniu aplikacji na urządzenia mobilne...więcej »

Naciśnij przycisk "zmień" by wybrać i zmienić kolor całego karnisza wraz ze wszystkimi jego elementami. W przypadku w wybranym przez Państwa kolorze brak będzie niezbędnych elementów, system wymieni jedynie elementy dostępne - dalsze zmiany...więcej »

Końcówka to ozdobna część karnisza nakładana na zakończenie profilu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że końcówki przedłużają karnisz o różne długości, wpływając na jego całkowitą długość. Końcówki mocowane są wkrętami imbusowymi przy wykorzystaniu...więcej »

Profil karnisza to tor, wewnatrz którego przesuwać się będą elementy mocujące firanę/zasłonę. Rury zostaną przez nas docięte dokładnie do wybranego przez Ciebie wymiaru. Najdłuższa rura w jednym odcinku to 240 cm. Wszystkie dłuższe karnisze...więcej »